GENEL BİLGİLER

KT

Kongre Yeri Ve Tarihi

7. Ulusal Geriatrik Hematoloji kongresi, 28 – 30 Eylül 2018 tarihleri arasında Ankara Üniversitesi Tıp Fakültesi Morfoloji Binası, Ankara’da düzenlenecektir.
KM

Kongre Merkezi

Ankara Üniversitesi Tıp Fakültesi Morfoloji Binası, Ankara
KD

Kongre Dili

Türkçe'dir.
KM

Kayıt Masası

Kayıt masaları 28 – 30 Eylül 2018 tarihlerinde 08.00 – 20.00 saatleri arasında açık olacaktır.
YK

Yaka Kartı

Tüm katılımcı ve refakatçilerin toplantı merkezine girişte, bilimsel oturumlar esnasında, sergi alanlarında, poster alanlarında ve sosyal programlarda yaka kartlarını takmaları toplantının sağlıklı yürüyebilmesi ve güvenliği açısından gereklidir.
KWS

Kongre Web Sitesi

Kongrenin duyurularına, gerekli başvuru formlarına ve yeni bilgilere geriatrikhematolojikongresi.org adresinden ulaşabilirsiniz.
TDB

Teknik Destek Birimi

Tüm salonlarda dizüstü bilgisayar, projeksiyon cihazı ve standart ses sistemi bulunacaktır. Hiçbir konuşmacının dizüstü bilgisayarlarından sunum yapmalarına izin verilmeyecek olup, sunumlarını sunum kontrol odasına teslim etmeleri gerekmektedir. Kongre süresince salonda slayt makinesi ve tepegöz kullanılmayacaktır.
SA

Sergi Alanı

Toplantı boyunca katılımcı firmalar ürünlerini toplantı merkezinde kendilerine ayrılacak olan alanda sergileyebilecektir. Sergi alanı toplantı boyunca katılımcıların ziyaretine açık olacaktır.
DM

Davet Mektubu

Kaydını tamamlamış olan toplantı katılımcılarına, toplantılara katılımlarını kolaylaştırmak amacıyla, talep ederlerse davet mektubu gönderilecektir. Bu mektup sadece katılımcıların bağlı bulunduğu kurumdan izin alabilmesine yardımcı olmak amacı taşımakta olup, katılımcıya hiçbir maddi destek sağlamamaktadır.
KB

Katılım Belgesi

Kaydını yaptırmış tüm katılımcılara toplantı salonunda kayıt masalarından katılım belgesi verilecektir.